Ka tre gjëra që Lori Hoxha nuk i duron dot dhe i tha për të gjithë ne
Në postimet në Instastory të pyetjeve nga fansat e saj, blogerja Lori Hoxha ka treguar shumë për tipin dhe natyrën e saj.

Një nga pyetjet ishte dhe për tre gjërat që e acarojnë më shumë atë dhe Lori është përgjigjur duke thënë:

“Padrejtësia, mosmirënjohja dhe injoranca”.

Ditën e djeshme bëri bujë, fakti se Lori kishte zili Suada Sherifin për bukurinë e saj, gjë që zbuloi miqësinë mes vajzave. /albeu.com/
Shtuar më 22/01/2019, ora 17:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori