Ka marrë gjithë vëmendjen, si dukej partnerja e Ledrit përpara famës (FOTO LAJM)

Sara Hoxha ka qenë kryefjalë e mediave rozë pasi u zbulua se ishte partnerja e Ledri Vulës. Pas konfirmimit të thashethemeve dhe lajmit se ishte në pritje të ëmbël, vëmendja ndaj saj u bë dhe më e madhe. Dyshja e famshme u bënë pak ditë më parë prindër të një vajze, dhe sigurisht të gjithë i kanë kthyer sytë nga vogëlushja.

Nëpërmjet një loje në Instagram, Sara ka zbuluar se si duhej vite më parë para së të njihej me reperin. Ajo ka ndarë një fotografi të pak viteve më parë, por gjithashtu dhe disa të tjera në një moshë fare të vogël, kur ka qenë në shkollë fillore dhe në adoleshencë.
Shtuar më 28/12/2020, ora 15:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori