Justin publikon këngën e re, është dedikim për Hailey Bieber dhe mos e humbisni (VIDEO)
Justin Bieber ka publikuar projektin më të ri muzikor, të cilin e ka shoqëruar edhe me një videoklip të veçantë.

Këngëtari për këtë projekt ka bashkëpunuar me Dan+Shay, ndërsa kënga e tij e re mban titullin “10.000 Hours”.

Ajo është një këngë dedikuar nga fillimi deri në fund dashurisë dhe pjesë e klipit është edhe Hailey Bieber.

Ata shfaqen në momente intime me njëri-tjetrin dhe klipi na ndihmoi të kuptojmë edhe më shumë rreth marrëdhënies së tyre.

Justin dhe Hailey duken mjaft të dashuruar dhe këtë e tregon lumturia që shfaqin në çdo sekuencë.

Kujtojmë se më 30 shtator ata organizuan edhe dasmën e tyre, e cila ishte shumë private.

Shtuar më 05/10/2019, ora 09:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori