Justin Bieber përfundon në spital
Justin Bieber sërish është në fokus pas arrestimit të tij, pasi ka ndrydhur dorën. Ende nuk dihet se si ka ndodhur, e ndërsa këngëtari nuk është rrëfyer në këtë drejtim. Ky në fakt është incidenti i radhës për të, pasi ka qenë duke shkuar për në vendlindjen e tij në Kanada.

Pasi u arrestua për agresion dhe drejtim në mënyrë të rrezikshme të makinës, këngëtarit i'u desh të qëndrojë disa orë në spital pasi ndrydhi dorën. Sipas burimeve në TMZ, ai ka shkuar në spitalin “General Hospital” në Stratford, Ontario, Kanada, me dorën e ndrydhur. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2014, ora 17:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori