Justin Bieber kërkon të merret me aktrim
Justin Bieber
Justin Bieber përveç këngës ka shprehur dëshirën të merret më me aktrim dhe për këtë ai është takuar me Mark Wahlberg, për një skenar me temë basketbolli.

Në një intervistë për revistën ‘E!’ 18-vjeçari shprehet edhe për lidhjen që ai ka me fansat femra ku çelësi i përballimit me të gjithë atë vëmendje, veçanërisht nga femrat është mbajtja e familjes afër dhe kalimi i kohës me miq.

Përveç kësaj, Bieber pëlqen të kalojë kohën vet – edhe pse këmbëngul që i pëlqen të takohet me fansat e tij dhe gjithmonë dëshiron që ata të kalojnë kohë të mirë me të. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2012, ora 11:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori