Justin Bieber dhe Selena Gomez shihen sërish bashkë
Justin Bieber dhe Selena Gomez janë parë sërish bashkë edhe pse shumë media ditët e fundi kanë shkruar se ata i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Çifti është parë në hotelin “Four Seasons” në Beverly Hills natën e kaluar.


Justin dhe Selena ishin ulur së bashku në një tavolinë dhe mbanin duart e njëri tjetrit. Ka pasur shumë sigurim rreth lokalit dhe ata dukeshin të lumtur së bashku”, tha një burim për gazetën New York Post. /albeu.com/
Shtuar më 17/11/2012, ora 14:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori