Juristja nga Tirana fikson fansat në Instagram në mes të dimrit (FOTO LAJM)

Redona Koçi, juristja nga Tirana është një ndër vajzat shqiptare më seksi në Instagram dhe duket se ajo di ta përdorë këtë cilësi duke e shfrytëzuar edhe për reklama të produkteve të ndryshme.

Megjithatë, ditët e fundit ajo është shfaqur me bikini të bardhaInstagram duke marrë një rekord pëlqimesh për ndjekësve.

Në galerinë e mësipërme mund të shikoni disa nga fotot më shpërthyese të saj. /albeu.com/
Shtuar më 12/12/2018, ora 16:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori