Juliana Pasha drejt Greqisë për të pushuar
Juliana Pasha ka startuar pushimet, pas një sezoni të ngarkuar me punë dhe projekte. Çifti i martuar prej vitesh, Juli dhe Altini, kanë zgjedhur bregdetin e një prej ishujve përrallorë të Greqisë, atë të Zakynthos. /albeu.com/


Shtuar më 26/08/2014, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori