Julian Deda uron Shën Valentinin me një fotografi epike! (FOTO LAJM)

Aktori i njohur i humorit Julian Deda, duket se ditën e Shën Valentinit, ka zgjedhur ta urojë ndryshe.

Ai njihet për batutat e tij plot humor dhe këtë humor duket se nuk e ka lënë as këtë ditë.

Ai ka postuar një foto në rrjetin e tij social Facebook, ku duket se është në një lokal kafenejë. ''Gëzuar'', shkruan ai duke pirë sheqer.

Kjo ka bërë që komentuesit e tij të shpërthejnë nga e qeshura. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2018, ora 13:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori