Julian Deda me këtë foto i çon “selam” Maks Velos (FOTO)
Aktori i njohur komik Julian Deda ka hedhur ne profilin e tij ne Facebook nje foto ku ne sfond gjendet nje xhami.

I njohur si besimtar katolik, Deda thotë:

“E vetbere..! Si katolik i mire, bera nje foto ne veri afer nje xhamie…!
Per dy arsye:
1. Per nje bashkejetese te shkelqyer fetare.
2. Per inat te njerit, i cili eshte i paguar per te futur perçarje krahinore dhe fetare”.


Duket qarte qe ky eshte nje mesazh per Maks Velon pas intervistes se tij ne te cilen theksonte qe ishte kunder verioreve dhe myslimaneve. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2014, ora 20:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori