Julia Roberts, tashmë edhe producente televizive
Përveç aktores, profesion me të cilin ka bërë për vete adhurues në mbarë botën Julia Roberts ka prodhuar një serial që mban firmën e saj dhe që do të transmetohet në stacionin televiziv amerikan ABC.

Seriali është një përshtatje në ditët e sotme e veprës së William Shakspeare, “Zbutja e Kryeneçes”. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2012, ora 14:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori