Jul Deda nxjerr shtëpinë në shitje, mos vallë po largohet?
Aktori i humorit Julian Deda ka surprizuar të gjithë ndjekësit e tij në rrjete sociale për shkak të një statusi ku paralajmëron shitjen e shtëpisë së tij.

“Dua te shes shtepine. Nese interesohet dikush, te me shkruaj ne inbox per detajet. Çmim i papare dhe me hipoteke,”-përfundon statusi i tij.

Akoma nuk dihet arsyeja pse Juli po e shet shtëpinë por urojmë vërtet që ai të mos jetë duke u larguar nga shtëpia. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2017, ora 14:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori