Jul Deda uron shoqen më të ngushtë: "Të dua më shumë se veten"
Aktori i humorit Julian Deda është mjaft i emocionuar gjatë ditës së sotme, pasi për të dhe familjen e tij është një ditë e veçantë.

Vajza e tij e madhe Reina feston 10-vjetorin e lindjes dhe ja si e uron Deda atë:

"Ky perqafim...! Perqafimi, qe me çarmatos, sa vjen e behet me i bukur. Po rritesh zemra ime. Dita jote e lindjes per mua eshte nje perzierje ndjesish, qe une akoma nuk po gjej fjalen e duhur per ta shprehur. Deri sa ta gjej, do perdor kete, te dua me shume se veten. Jetofsh sa me shume, e shendetshme dhe e ditur.

Edhe 100 shoqja ime e ngushte, je me e mira. Te dua Reina ime...!,”-përfundon postimi i tij në rrjete sociale.

Përveç Reinës, Deda është dhe babai i një djali të quajtur Mateo. /albeu.com/
Shtuar më 08/05/2017, ora 10:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori