E FUNDIT/ Ky është vendimi i CR7 për ndeshjen ndaj Barcelonës
Jul Deda tregon se mund të jetë edhe romantik (FOTO LAJM)

Nëse ka një aktor humori që nuk di një herë të kthehet në seriozitet është padyshim Julian Deda.

Ai gjithë kohës bën shaka dhe hedh batuta, por këtë herë ka treguar se di të jetë edhe romantik.

Teksa ka postuar një fotografi ku duket teksa puth në faqe bashkëshorten e tij, Juli ka treguar se sot ata kanë dhymbëdhjetë vite sëbashku.

"Sot 12 vite, Të dua Zemra ime"-ka shkruar Juli mbi fotografinë.

Ata të dy janë prindër të një djali dhe një vajze. /albeu.com/Shtuar më 04/09/2017, ora 15:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori