Jul Deda kujton periudhën e tij të errët të karrierës: Shyqyr i dhamë fund shpejt
I ftuar sot (e shtunë, 1 dhjetor) te emisioni “Thumb” në ABC News, Julian Deda foli ndër të tjera për periudhat aspak të suksesshme të karrierës, të cilat mund të konsiderohen edhe si një “kohë e errët”.

Për këdo që nuk e mban mend, “Apartamenti 2XL” u shndërrua në “Grand Hotel 2XL” në periudhën 2015 – 2016, dhe paçka se u përpoq të vinte me risi, sipas Julian Dedës rezultoi një dështim.

“Çdo projekt ka ditët e errëta. Te ‘Apartamenti 2XL’ nuk ka, por te ‘Grand Hotel’ po. [E kam fjalën për kohën] kur bëmë një format tjetër. Ishte një njollë e errët në karrierën time. Për fat të mirë e kuptuam dhe e mbyllëm në kohë.”

Pas largimit nga Vizion Plus, momentalisht Julian Deda është pjesë programit të së shtunës në Tv Klan, “Duplex, që ka të njëjtin format si “Apartamenti 2XL”.
Shtuar më 01/12/2018, ora 21:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori