Ju kujtohet Ponja e “Portokallisë”? Ç'ka ndodhur me jetën e saj
Aktorja e njohur për rolin e spikatur të Ponjës, por edhe për role të tjera për disa sezone në spektaklin e humorit “Portokalli”, Ervina Kotolloshi, është rikthyer.

Pas studimeve në Universitetin e Arteve, Ervina filloi si aktore në ''Portokalli'' për disa sezone derisa u largua jashtë Shqipërie për të vijuar specializime të mëtejshme.

Ajo ka qenë një nga personazhet më të përfolura të ''Portokalli''-së, pasi ka spikatur me rolet dhe karakteret e saj.

Ponja para disa kohësh ndodhej në Japoni, ndërsa në rrjetet sociale është pak aktive.

Nuk dihet me saktësi qëllimi i vizitës së saj në kontinentin aziatik. /albeu.com/
Shtuar më 02/03/2018, ora 16:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori