Ju kujtohet çanta-kovë? Ekspertët e modës bëjnë rikthimin e guximshëm (FOTO LAJM)

Trendet në botën e modës shpeshherë janë surprizuese.

Edhe kështu kanë qenë edhe këtë herë, sidomos përsa i përket cantave për femra.

Ju kujtohen cantat e gjysheve që ishin si kovë? Epo janë rikthyer.

Mes tendencave të kësaj pranvere 2019, rikthehet çantat formë kove. Prej lëkure, apo cope, të vogla ose të mëdha, me një ngjyrë apo me lule, pasarelat dhurojnë një shumëllojshmëri modelesh prej të cilat mund të inspiroheni për çantën tuaj në këtë sezon.

Praktike dhe e gjerë, sigurisht sipas dëshirës që ju keni bucket bag është propozuar për herë të parë nga Louis Vuitton.
Në formë thesi apo kove, në variacionin klasik kjo çante mbetet e hapur ose mbyllet lart me një lidhëse. /albeu.com/
Shtuar më 26/03/2019, ora 11:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori