E FUNDIT/ Zjarr te konviktet e Qytet Studentit, digjet banesa pranë tyre (VIDEO)
Ju kujtohet Aleku i filmit "Bidai", aktori sot është fiksimi i vajzave dhe do çuditeni (FOTO LAJM)

Mendoj se shumica prej jush e keni ndjekur telenovelën më të suksesshme turke “Bidai” dhe mendoj se kurioz të shihni Alekun në jetën reale, personazhin e serialit indian i cili bëri për vete publikun me rolin e tij dhe historinë e veçantë të dashurisë me Sadnën.

Kanë kaluar shumë vite që nga transmetimi i këtij seriali dhe sot Aleku sigurisht që ka ndryshuar shumë. Aktori Angad Hasija sot është 35 vjeç dhe pas ndryshimit drastik që ka bërë në pamje është kthyer në një super model.

Aleku i ka lënë të gjithë gojëhapur me pozat e fundit në vaskë apo në shtrat duke treguar më shumë se ç'duhet.
Shtuar më 25/08/2019, ora 10:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori