Ju kishte marr malli? Rikthehet Leonora Jakupi (FOTO LAJM)

Leonora Jakupi wshtw ndwr kwngwtaret shqiptare qw ka patur gjithnjew pwrkrahjen e publikut. Ajo e ka nisur karrierwn qw nw mosh tw re dhe ka numwruar disa hite gjat atyre viteve.

Kwngwtarja ka bwrw njw pushim prej dy vitesh nw tregun muzikorw.

“Pa asnjë dyshim” është projekti i fundit i këngëtares së mirënjohur Leonora Jakupi, i realizuar dy vite më parë.

Natyrisht që mungesën e kësaj këngëtareje me një zë të artë e stil të veçantë e kanë ndier edhe fansat e saj.

Duke qenë muzika pjesë e pandashme e jetës së saj sigurishtLeonora nuk dorëzohet lehtë.

Së fundi, pas kësaj pauze ka paralajmëruar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me këngëtarin më të zëshëm të momentit Irkenc Hyka.

Duke pasur parasysh këngëtarët që do sjellin bashkëpunimin, sigurisht që do jetë një super projekt.
Shtuar më 10/07/2019, ora 16:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori