Ju kanë munguar? Më në fund Sara dhe Ledion Liço shfaqen bashkë dhe më bukur se kurrë (FOTO LAJM)

Pas kaq shumë kohësh që publikut i mungonin Sara Hoxha dhe Ledion Liço në praninë e njëri-tjetrit, trashgimtarja e TOP Channel më në fund, në ditën e lindjes së partnerit publikoj një foto të ëmbël të tyren.

Më 13 qershor, ata kishin përvjetorin si dhe ditëlindjën e moderatorit, i cili festoi 34-vjetorin!

postim Ledioni shfaqet me një look të ri, mjekrën më të gjatë dhe xhaketë të zezë, ndërsa Sara ka veshur një fustan shumëngjyrësh.

“Duke festuar me Z. Ledion Liço sonte”, shkruan ajo në postim.

Ledioni ka kohë që është shkëputur nga rrjetet sociale dhe profilin në të cilin i bëjnë tag Lori dhe Sara nuk ka asnjë postim.

Megjithatë, postimet dhe urimet për të në këtë ditë të veçantë nuk kanë munguar nga familja Hoxha.

Shtuar më 15/06/2020, ora 09:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori