"Ju ka q*** në by**", shfrenohet Elton Ilirjani me ata që i përmendin Enver Hoxhën (FOTO LAJM)

Biznesmeni shqiptar Elton Ilirjani, i cili ka pranuar hapur prirjet e tij seksuale ka rrëmbyer sërish vëmendjen e mediave rozë. Përmes një postimi në Instagram ai ka publikuar një foto nga tualeti dhe ia dedikon të gjithë atyre që i përmendin diktatorin Enver Hoxha.

Statusi i plotë:

Për ata që më përmendin Kriminelin Enver Hoxha kam këtë puthje nga kjo halja Sa turp që e përmendni me mall Henver Koqën dhe K*** e tjera që ju kanë q*** në b**** me shekuj! Po po, ju kanë q**** në b**** si popull dhe vazhdojne t’ju q****!

Elton Ilirjani njihet si biznesmeni që pranoi hapur prirjet seksuale. Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku reagon herë pas here për ngjarje të ndryshme aktuale në vend. Pak ditë më parë Ilirjani ishte sërish në qendër të mediave rozë, ku biznesmeni i shprehu hapur dashurinë në studio deputetit Kujtim Gjuzi.
Shtuar më 15/10/2019, ora 15:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori