Ju ka munguar? Adelina Ismajli tërheq vëmëndjen e të gjithëve me daljen e fundit (FOTO LAJM)

Adelina është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, ndërsa ka rrëmbyer vëmendje të madhe me imazhet e fundit.

Krijuesja e shumë hiteve vjen e mrekullueshme me stilin e ri të flokëve e pamje mahnitëse.

Flokët kaçurrela dhe grimi në kombinim me pamjen e kanë bërë të duket edhe më atraktive e joshëse.

Adelina ndërkohë ka lënë në hije muzikën dhe është fokusuar më shumë te familja e saj. Ajo po e shijon tejet shumë jetën personale dhe tanimë është nënë e një djali.

Shtuar më 09/07/2020, ora 15:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori