Jozefina Topalli siç nuk e keni parë asnjëherë (FOTO LAJM)

Jozefina Topalli
Deputeten e Partisë Demokratike, njëherësh ish­kryeparlamentaren e Kuvendit, Jozefina Topalli jemi mësuar ta shohim gjithmonë veshur me petkun e politikës. Topalli në rrjetin social ‘Facebook’, nxjerr në pah një tjetër anë të saj, dëshirën për të pedaluar me biçikletë, duke shijuar bukurinë e natyrës.

Ligjvënësja e djathtë, veshur sportive, pozon sipër një biçiklete dhe buzë liqenit të Shkodrës, vendlindjes së saj.

“Me biçiklete nga Ura e Bunës deri ne Zogaj, ne kufi me Malin E Zi. Kjo rruge buze liqenit vazhdon te me magjeps me bukurinë e saj, njëlloj sikur ta shihja për here te parë”, citohet në mesazhin e Jozefina Topallit.
Shtuar më 19/06/2016, ora 14:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori