Jozefina Topalli bëhet gjyshe, Megi sjell në jetë fëmijën e saj të parë (FOTO LAJM)

Një ëngjëll është shtuar sot në familjen e Jozefina Topallit. Vajza e saj, Megi ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.

Sipas portalit "Newsbomb.al", bën të ditur se Megi ka sjellë në jetë një bebe të shëndetshme.

Ende nuk është bërë e ditur nëse është djalë apo vajzë.

Së fundmi, Megi ka qenë në qendër të vëmendjes pasi iu zbulua bashkëjetesa me një djalë nga Shkodra. Ai quhet Angjelin Serreqi, ka jetuar prej vitesh në Itali dhe është me profesion IT.

Çifti bashkëjetojnë prej kohësh në Tiranë dhe pak ditë më parë u fotografuan bashkë.

Shtuar më 17/08/2019, ora 15:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori