Joshëse si Vildane Zeneli (FOTO LAJM)

Modelja e njohur Vildane Zeneli është tepër aktive në rrjetet sociale ku herë pas here poston foto ku tregon format e saj të mrekullueshme trupore, të cilat pritet mjaft mirë nga fansat e shumtë. Së fundmi bukuroshja ka postuar një foto, pranë një shatërvani dhe me një fustan provokues, ku nxjerr në pah të gjithë sharmin dhe hijeshinë e saj.

Por Vildane Zeneli po punon për këngën e saj, e cila pritet të dalë së shpejti në treg dhe që do të sjellë modelen edhe si këngëtare. /albeu.com/
Shtuar më 25/11/2013, ora 15:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori