Josh Adelina Tahiri, bum komentesh për fotot (FOTO LAJM)

Adelina Tahiri, asnjëherë nuk nguron të provokojë. Përpos zhveshjeve skenike, këngëtarja ka zgjedhur të dalë me bikini në plazh, së bashku me një shoqen e saj. 23-vjeçarja shquhet për sharmin dhe elegancën. /albeu.com/
Shtuar më 24/07/2014, ora 15:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori