Jonida Vokshi, sensuale në kalendarin e 2013-s (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Imazhi shumëvjeçar i platformës Digitalb Jonida Vokshi ka realizuar disa foto të cilat janë bërë pjesë e kalendarit të ri për vitin 2013">2013, të prezantuar nga kompania e njohur.

Sensualiteti dhe buzëqeshja duken si dy armët më të forta të cilat kanë dalë në pah në këtë set fotosh që ju do të shikoni më lartë. /albeu.com/

Shtuar më 05/01/2013, ora 15:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.