Jonida Maliqi së shpejti me një projekt të ri (FOTO LAJM)

Jonida Maliqishpejti do të vijë me një projekt të ri, e ndërsa ka publikuar detajet në Instagram. Këngëtarja ka ndarë me miqtë dhe ndjekësit e shumtë lajmin që prisnin prej kohësh, ardhjes së një kënge të re e cila do të titullohet "Rikthim ne...".

Në foton në fjalë duket Jonida Maliqi në studion e Flori Mumajesit duke incizuar këngën e re. Ajo nuk ka dhënë detaje të tjera rreth këtij projekti, por gjithçka mbetet të shihet pas lancimit të këngës. /albeu.com/

Shtuar më 09/04/2015, ora 16:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori