Jonida Maliqi, një "selfie" pa grim (FOTO LAJM)

Pas lajmit që qarkulloi në mediat rozë pak kohë më parë referuar ndryshimit drastik të Jonida Maliqit, ku pretendohej se ajo kishte kryer ndërhyrje, këngëtarja tashmë reflekton përgjigjen me anë të fotove.

Jonida mbetet një ndër këngëtaret më aktive në Instagram, ndërsa pak minuta më parë ka postuar një foto, ku është e pa grimuar.

Kjo gjë është vënë re dhe nga mikeshat e saj, të cilat gjithmonë i thurin lavde. /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2014, ora 13:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori