Jonida Maliqi merr dhuraten e mrekullueshme në ditën e lindjes (FOTO LAJM)

Këngëtarja Jonida Maliqi feston ditën e sotme ditëlindjen e saj.

Ajo mbush 36 vjec dhe ditën e sotme ka marrë shumë urime.

Sapo ka hyrë mesnata, këngëtarja ka marrë urime të shumta nga miq e fansa, dedikimet e të cilëve i ka publikuar në Instastoryn e saj.

Këtë 36-vjetor, Jonida ka marrë dhuratën më të bukur për ditëlindje, pasi është njoftuar nga ndjekësit se kënga e saj "Ktheju tokës" me të cilën do të na përfaqësojë, ka arritur plot 500 mijë klikime në Youtube. /albeu.com/
Shtuar më 26/03/2019, ora 10:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori