Jonida Maliqi e "marrosur" pas djalit (FOTO LAJM)

Jonida Maliqi i'a ka arritur qëllimit për të mbajtur të fshehtë jetën e saj familjare, por herë pas here edhe ajo tregon se sa dashuri merr nga djali i saj.

Këngëtarja ka zgjedhur Instagramin për të treguar se sa dashuri merr dhe jep, një dashuri pa kushte. Fotoja e postuar në rrjetin social ka marrë mjaft komente, duke demostruar një dashuri që të shton jetën. /albeu.com/

Shtuar më 05/04/2015, ora 11:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori