Joni takon kuzhinierin turk, por komenti i Getoarit lë pa fjalë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kanë vetëm pak kohë që janë lidhur në fejesë por mesa duket djali i Ardit Gjebreas, Joni, vijon ta surprizojë pafund të fejuarën e tij Merlinin.

Ai këtë herë ka udhëtuar së bashku me të në Neë York, ku duket se janë suprizuar. Ata kanë takuar fenomentin Nusret.

Nusreti është një fenomen, stili i tij i gatimit dhe prerjes së mishit u bë i njohur në internet. Joni nuk ka hezitur të postojë foto me të në Instagram.

Komentet kanë qënë të shumta, ku një ndër komentuesit është Getoari. ''Ahahaha'', shkruan ai. Duket se Joni është mjaft i kënaqur me prezencën e Nusr-et. /albeu.com/
Shtuar më 19/02/2018, ora 10:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori