E FUNDIT/ Aksident në Lezhë, makina përplas të riun
Joni mbush 1 vjeç dhe mami Adelina i përgatiti festën madhështore (VIDEO)
Në muajin gusht të vitit që lamë pas, këngëtarja Adelina Tahiri dhe avokati Serjoza Markov u bënë prindër për herë të parë.

Adelina solli në jetë vogëlushin Jon, i cili disa ditë më parë festoi 1-vjetorin e tij të lindjes.


Mirëpo, ditëlindja e tij s’mund të kalonte kaq thjeshtë dhe sigurisht që Adelina kishte menduar një festë gjigante për të voglin.

Ajo ka mbledhur miq e familjarë të shumtë, me të cilët po feston ditëlindjen e të voglit.

Vetë Adelina ka ndarë në Instastory momentet nga super festa, ku shkëlqen e veshur me një fustan të bardhë plot gurë e shkëlqim.

Adelina kishte ftuar këngëtarë për të performuar live, mes tyre edhe Muharrem Ahmetin.

Për Jonin, çifti kishte përgatitur një tortë madhështore në ngjyrë blu, të cilën e kanë prerë së bashku.

Adelina shfaqet shumë e lumtur në videot e publikuara dhe duket se po e shijon në maksimum festën e të voglit, siç mund ta shihni edhe vetë në momentet e përmbledhura në këtë video.

Shtuar më 11/09/2019, ora 08:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori