Jona Spahiu u bë nuse, çmimi marramendës i këpucëve të saj

Edhe Jona Spahiu nuk i ka shpëtuar manisë për tu veshur shtrenjtë nuse.

Ajo u martua dy ditë më parë, dhe në sy ra së tepërmi sharmi i saj dhe thjeshtësia.

Jona është shtatzënë dhe aktualisht po shijon edhe pritjen e ëmbël.

Moderatorja e Digitalb shkëlqeu ditën e dasmës, por ne sytë na mbetën tek këpucët e saj.

Njësoj si Marina dhe Xhensila edhe Jona zgjodhi këpucët e markës luksoze, “Jimmy Choo”. Në ditën më të rëndësishme për një vajzë, Jona i bleu këto këpucë, plot 670 euro. Jo pak apo jo? /albeu.com/

Shtuar më 12/06/2018, ora 16:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori