Jolie shpenzon 3 milionë dollarë për një orë, dhuratë për Pitt (FOTO LAJM)

Pasuria e Angelina Jolie dhe Brad Pitt është tejet e madhe, e ndërsa dhuratat që ata marrin nga njëri-tjetri janë me shifra të majme.

Kjo nuk është aspak problem për të dy palët, ndaj Jolie i ka dhuruar bashkëshortit të saj Brad Pitt një orë të rrallë që mendohet se kap vlerën e plot 3 milionë dollarëve.

Aktorja hollivudiane vendosi që si dhuratë martese t’i blinte partnerit të saj prej shumë vitesh një 1952 Patek Philippe të çmuar. /albeu.com/

Shtuar më 30/09/2014, ora 12:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori