Jolie i bën "diss" Brad Pitt-it: "Më mirë vetëm se sa me dikë që është… (FOTO LAJM)

Aktorja Jolie, së fundi është përfolur për faktin se nuk do ti ketë fëmijët nën kujdes këtë verë.

Anglina Jolie, u nda nga Brad Pitt në shtator të vitit 2016, dhe që atëherë është diskutuar për kujdestarinë e gjashtë fëmijëve që i kanë bashkë, e që këtë verë është vëndosur të jenë nën kujderstarinë e Pitt, pasi ajo është e zënë me xhirime.

Ajo është treguar e fuqishme dhe ka marrë vëmendje me postimi e saj të fundit, ku është shprehur se pëlqen më shumë vetmin se sa prezencën e njerëzve që nuk i kushtohen plotësisht.

“Është më mirë të mos kesh askënd se sa dikë që është gjysëm aty ose nuk dëshiron të jetë aty”, ka shkruar Jolie në postim.
Shtuar më 15/07/2019, ora 19:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori