John Newman shpërthen skenën në Tiranë
Artisti britanik John Newman ka shpërthyer skenën me performancat super-energjike dhe zërin e fuqishëm, ndërsa ishte i ftuari special në Natën e Bardhë.

Ylli 25-vjeçar dhe banda e tij kanë mbetur të mahnitur nga mbështetja e qytetarëve.

Më herët, Newman është takuar me kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i cili i ka dhuruar të ftuarit për Natën e Bardhë, "Sahatin e Tiranës". /albeu.com/
Shtuar më 30/11/2015, ora 09:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori