Jo vetëm tek Arditi, dy modelet e njohura shokojnë me këtë foto (FOTO LAJM)

Pëlqej
Taylor Hill dhe Bella Hadid janë modelet më në zë tani, por një foto e tyre e publikuar sëfundmi ka shkaktuar mjaft debate në rrjetet sociale.

Modelet janë shtrirë në një tavolinë ngrënieje të mbuluara me ushqime duke shkaktuar reagime të mbrojtësve të të drejtave të grave, të cilët kanë theksuar se në këtë mënyrë nxitet mendimi i të parit të femrave si objekte seksi, përcjell Albeu.com.

Jo më larg se një muaj më parë, i njëjti debat nisi edhe në Shqipëri ku në emisionin "E Diela Shqiptare" dy vajza u përdorën si tavolinë. /albeu.com/
Shtuar më 07/12/2017, ora 10:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori