Jo vetëm profesioni, balerinat Alba Hoxha dhe Isida Mollaymeri i lidh diçka tjetër (FOTO LAJM)

Përveç profesionit, mendonim se asgjë tjetër nuk i bashkonte dy balerinat, Isida Mollaymerin dhe Alba Hoxhën. Por në fakt ato kanë një lidhje të fortë mes tyre që është zbuluar vetëm së fundmi.


Isida dhe Alba janë kushërira. Isida ishte e ftuar tek "Rudina" dhe teksa ndiqte emisionin, Alba postoi një video ku shkruante "Kushërira ime".

Ky fakt i ka surprizuar të gjithë pasi askush deri tani nuk ishte në dijeni për lidhjen e ngushtë familjare mes dy vajzave.

Kjo tregon se baleti është i trashëguar në familjet e dy balerinave.

Shtuar më 21/05/2020, ora 14:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori