Jo vetëm poza provokuese, ish-mbesa e Nishanit tregon talentin (VIDEO)
E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 29­ vjeçarja Beniada Nishani ka spikatur në Itali ku është kthyer në një modele të famshme.

Instagrami i modeles në këto ditë të ngrohta është i mbush me foto mjaft sensuale dhe provokuese siç Beniada di të bëjë.Por duket se ajo nuk di vetëm të pozojë seksi. Beniada ka publikuar një video ku qep vetë një fund dhe më pas bën edhe një video me të veshur ku tregon rezultatin.

Bravo Beniadës. /albeu.com/

Shtuar më 10/06/2020, ora 12:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori