Jo vetëm makina luksoze, Noizy tregon jahtin e tij marramendës (FOTO LAJM)

|fiksimi i Noizyt për makina të shtrenjta dhe luksoze tashmë është një fakt publik dhe i ditur.

Ai shpesh poston fotografi të "bishave" të tij sic i quan ai dhe nuk kursehet në shifrat që paguan për këto makina.

Por ama Noizy ka treguar se nuk ka vetëm kaq në pronësi. Ai ka postuar një fotografi ku ka treguar se ka edhe një jaht, ku krah fotos shkruan: "Flas gjuhën e kampionit" .

Veç suksesit në muzikë, Noizy po shfaqet dhe si një sipërmarrës i sukseshëm, i cili ka në pronësi disa lokale. /albeu.com/
Shtuar më 08/06/2018, ora 16:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori