Jo vetëm Ema Andrea, edhe babai i Sara Kapos ka dy fjalë për të
Pëlqej
Sara Kapo po shijon suksesin e këngës së parë të saj, që ka vetëm një javë që është publikuar.

E ftuar në emisionin e Rudinës pasditen e djeshme, ajo mori një surprizë nga të dy prindërit.

Një videomesazh nga e ëma, Ema Andrea dhe një tjetër nga i ati Konstandin Kapo, i cili ishte hera e parë që foli në publik për vajzën e tij:

Ema Andrea: “Nuk është e lehtë të bësh deklaratë publike për fëmijën tënd. Më vjen shumë keq që nuk t’i kam plotësuar të gjitha gjërat që të kanë munguar dhe së dyti dua të të falenderoj që më ke mësuar shumë gjëra në jetë dhe më kë bërë krenarë. Unë uroj të vazhdosh kështu. E di që Shqipëria është e vogël në shumë dimensiono, por kjo s’do të thotë që të mos rrisim individë si ty, me përmasa të mëdha. Faleminderit që më ke bërë krenare. Ti ia ke dalë vetë, dhe jam e lumtur”.

Sara e babit, e shikon së ç’bëjnë këta të medias, më gjetën dhe mua në strofullën time, por për Sarën time do pranoja gjithçka. Ia arrite kësaj dite dhe realizove një nga ëndrrat e tua, klipin tënd. Në çdo sekondë të jetës tënde, ty nuk të ka munguar dashuria e asnjë njeriu. Goca e babit, ti të bukurën e ke në çdo qelizë tënden”, tha i ati. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2018, ora 09:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori