Jo më bjonde, vajza e Sabianit ndryshon look dhe të gjithë po "çmenden" (FOTO LAJM)

Jeni mësuar që gati gjatë gjithë kohës ta shikoni bionde, por tani nuk është më ashtu. Keisi Medini ka ndryshuar look dhe duhet thënë se i shkon shumë ngjyra e re e flokëve.

Vajza e këngëtarit të njohur i ka bërë flokët pink dhe ngjan shumë seksi me to. Ajo ka ndarë me fansat një foto në “Instagram”, ku duket shumë cool me pamjen e re.

Madje edhe fansat e kanë pëlqyer shumë ndryshimin që Keisi ka bërë dhe nuk ia kanë kursyer komentet e bukura.

“Qershi”, i shkruan një ndjekës, ndërsa një tjetër shton: “Sa e bukur që je. E ke myt”.

Shtuar më 23/10/2020, ora 13:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori