JLo me surpriza për klipin e ri
Lopez ka publikuar një video ngacmuese të singëllit të saj të ardhshëm “Booty”. Këngëtarja ka bërë publike në "YouTube" 33 sekonda nga klipi i saj i ri me regji të Hype Williams, i cili ende nuk dihet se kur do të dalë i plotë. Ndryshe nga versioni origjinal i këngës në albumin e fundit A.K.A, J.Lo, ka zgjedhur të sjellë përmes kësaj videoje një version remiks. Ajo ka marë reperen Iggy Azalea-n dhe rezultati është i shkëlqyer. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2014, ora 17:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori