J.K Rowling mahnit publikun me këpucët stil Potter (FOTO LAJM)

J.K Rowling autorja e romanëve “Harry Potter” ka prezantuar kapitullin më të ri të sagës “Harry Potter and the Coursed Child”, “Harry Potter dhe fëmija i mallkuar”.

Gjatë mbrëmjes gala përveç prezantimit të kapitullit të ri, ka rënë në sy këpucët e mrekullueshmë që J.K Rowling kishte veshur.

Këpucët stil Potter, kanë mahnitur publikun dhe shumë komentues e kanë komplimentuar për stilin e veçantë që kishin.

Këpucët ngjyrë ari dhe të dizenjuara me krahë, kanë lënë me të mrekulluar me qindra përdorues të rrjetëve sociale.

9 vjet pas romanit të fundit, Harry Potter rikthehet në librari dhe në versionin teatral në Pallatin e Teatrit në Londër. /albeu.com/Shtuar më 31/07/2016, ora 15:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori