Jeta luksoze e vajzës së Beyonces
Vajza e Kim Kardashian është në konkurencë të ashpër me vajzën e Beyonces, duke nisur me pushimet e veshjet super të shtrenjta. Të dyja janë të përkëdhelura, e ndërsa vajza e Beyonces, ndonëse 3 vjeç, është fotografuar teksa bën pedikyr.

Ata shpenzuan plot 900 mijë dollarë për një javë në një jaht luksoz duke lundruar përreth Mesdheut. Dhe tashmë Beyonce poston një foto të familjes së saj, ku vajza Blue Ivy po bën pedikyr. /albeu.com/

Shtuar më 25/09/2015, ora 10:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori