Jeta luksoze e motrave Hoxha, këtë herë shfaqen në resortin e famshëm

Lori dhe Sara Hoxha ndodhen akoma në rivierën franceze.

Franca ishte destinacioni i Vis Bajraktarit për të festuar ditëlindjen e këtij të fundit.

Motrat Hoxha, përtej jetës luksoze njihen edhe pasi kanë një raport shumë të ngushtë mes tyre.

Ndaj, këtë e vërteton edhe Sara me postimin e pak minutave më parë në instagram ku thotë: "Për drekë me shoqen më të mirë"! /albeu.com/
Shtuar më 03/07/2018, ora 16:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori