Jeta luksoze e Loredanës, sa i ka kushtuar vetëm një xhaketë (FOTO LAJM)

Loredana Zefi është një nga këngëtaret më të dashura dhe njëkohësisht më të përfolura nga publiku shqiptar.
Para pak kohësh ajo u akuzua për vjedhjen e 700 mijë frangave të një ccifti zviceran, skandal për të cilin ende vazhdojnë hetimet.

Pas kësaj, Loredana mori goditjen më të madhe në jetë, humbjen e babait.

Por asnjë nga këto vështirësi, nuk e ka penguar atë të bëjë përpara në karierë, madje para 3 ditësh ajo publikoi "Labirint", klipi i të cilit është xhiruar në Kosovë.

Ajo ccka bie në sy te Loredana dhe Mozzik është jeta e shtrenjtë dhe luksoze që ccifti vbën. Ata bëjnë blerje marramendëse.

Një nga to është dhe xhaketa e Loredanës, "Louis Vuitton", e cila ka kushtuar plot 4500 euro.

Po ju a do e blinit një të tillë?!

Shtuar më 09/06/2019, ora 10:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori