Jessie J sërish me shqiponjën (FOTO LAJM)

Jessie J nuk e harron shqiponjën. Kjo duket qartë dhe në një foto që ajo ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, duke sjellë një sërë komentesh mbështetëse.

Këngëtarja britanike Jessie J ka pozuar me duart në formën e shqiponjës, veprim të cilin e mësoi gjatë kohës që qëndroi në Shqipëri.

Pozicionimi i duarve na kujton shqiponjën të cilën Jessie nuk la pa e bërë edhe kur ishte në Shqipëri, në koncertin e mbajtur për festat e nëntorit. /albeu.com/
Shtuar më 15/04/2015, ora 10:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori