Jessica Alba shkëlqen në "Producers Guild Awards" (FOTO-LAJM)

Jessica Alba nuk ka lënë pa tërhequr vëmendjen e të pranishmëve në "Producers Guild Awards". Duke kaluar në tapetin e kuq me buzëqeshjen e saj të ëmbël dhe linjat fantastike ajo dukej e mrekullueshme.

Në evenimentin e së shtunës merrnin pjesë edhe aktore të tjere si Nicole Kidman, Naomi Watts, Anne Hathaway, Amanda Seyfried etj. /albeu.com/
Shtuar më 27/01/2013, ora 15:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori